gaba.reklama@gmail.com 509 629 611730 554 845

Reklama na samochodzie firmowym w dzisiejszych czasach, to jeden z bardzo ważnych elementów marketingowych każdej rozwijającej się firmy. Oklejony samochód przyciąga uwagę Klientów na ofertę Twojej firmy. W ten sposób możesz wyróżnić i pokazać ofertę swojej firmy.


Oklejanie samochodów – tym dokładnie się zajmujemy. Przygotowujemy profesjonalną grafikę na pojazdy oraz aplikujemy gotową reklamę na samochód. Gwarantujemy poświęcenie we współpracy, solidność w wykonaniu oraz atrakcyjne względem rynku ceny.

Oklejanie samochodów

Wyróżnij swój samochód wyjątkową reklamą!

Jakie samochody oklejamy?

 • Prywatne samochody osobowe - oklejamy różnymi rodzajami naklejkami oraz literami

 • Służbowe samochody osobowe - wykonujemy projekty rozbudowane, ale także zajmujemy się projektami oklejenia minimalistycznego np. same logo

 • Samochody dostawcze - to podstawa transportu dal większości firm. Większość naszych reklam jest wykonywana na tego rodzaju pojazdach.

 • Pojazdy ciężarowe, kabiny, kontenery i naczepy to szczególne wyzwania, których jesteśmy w stanie się podjąć. Przygotujemy specjalnie zwymiarowany i dopasowany projekt.

 • Nasze realizacje

  Jakimi foliami oklejamy samochody?

  Folia polimerowa używana jest na powierzchniach płaskich i lekko załamanych bądź pofałdowanych, dlatego nadaje się do wyklejenia przetłoczeń karoserii samochodu. Jest bardziej elastyczna niż folia monomeryczna, jest też od niej droższa, ale dzięki temu wykonana grafika prezentuje się jako jeden element

  Jak to wygląda w praktyce?

  Projekt

  Projektujemy na realnych zdjęciach samochodów. Przyhgotowujemy projekt zgodnie z życzeniem klienta i z jego wizją oklejenia samochodu.

  Pomiary

  Po akceptacji projektu dokonujemy dokładnych pomiarów samochodu i dopasowujemy projekt do realnych wymiarów i przygotowujemy go do druku.

  Oklejenie

  Po wydruku materiałów umawiamy się z klientem na profesjonalne wyklejenie samochodu.