gaba.reklama@gmail.com 509 629 611730 554 845

Wydruki cyfrowe i wielkoformatowe

Jesteśmy także drukarnią. Drukujemy wydruki cyfrowe i wielkoformatowe m.in. banery, plakaty, wydruki na foliach, ulotki, wizytówki, katalogi.

Reklama zewnętrza i wewnętrzna

Oferujemy: Kasetony, szyldy, oklejanie witryn, litery 3D, tablice reklamowe LED, konstrukcje stalowe, pylony, flagi, tapety, wydruki, prezentery, roll-upy.

Oklejanie pojazdów

Projektujemy różnego rodzaju reklamy na pojazdach. Zajmujemy się także ich oklejaniem. Oklejanie folią samochodów, aut dostawczych oraz wszelkich pojazdów to nasza pasja.

Gadżety i odzież reklamowa

Posiadamy w ofercie gadżety reklamowe z nadrukiem i odzież promocyjną z Twoim logo. Mamy praktyczne, wyjątkowe i unikalne gadżety reklamowe.

Przyczepy reklamowe i miejsca reklamowe

Proponujemy reklamy mobilne w postaci przyczepy reklamowej. Nieodpłatnie pomagamy w ustaleniu najlepszej trasy i miejsc postoju

Strony internetowe

Projektujemy responsywne strony internetowe dopasowane do potrzeb klienta. Każdy projekt realizujemy zarówno od strony graficznej jak i informatycznej.

Pieczątki i stemple reklamowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pieczątek z logo i hasłem reklamowym. Dobierzemy i zaprojektujemy pieczątkę specjalnie do Twoich potrzeb!